Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Boyalı Alüminyum Rulo
Etkinlikler
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

Boyalı Alüminyum Rulo

2022-10-21

hakkında en son şirket haberleri Boyalı Alüminyum Rulo

Renkli kaplama alüminyum ruloları ayrıca renkli kaplama alüminyum ruloları ve kaplama alüminyum ruloları olarak da adlandırılır.Renkli kaplama alüminyum ruloları, alüminyum rulo lider malzemeleri kullanır, mimari kaplamalar, montaj hatları üretmek için tek pişirme tek kaplamalı alüminyum rulolardan sonra, ruloları yerleştirdikten sonra - yağ giderme ve kirlenme çözeltisinden önce - renkli kaplama yapı kaplamaları - hava ile kurutulur - algılama - rulo -koyma - rulo - Paket.Aynı zamanda çift fırınlanmış çift kaplama, üç fırınlanmış ve üç boyadan oluşan bir işleme sürecidir.Yaygın alüminyum rulo türleri şunlardır: 1060, 1100, 3003, 3004, 5052.

 

hakkında en son şirket haberleri Boyalı Alüminyum Rulo  0

 

Yaygın mimari kaplama türleri şunları içerir: polycatis bina kaplamaları, çift kaplamalı polycats bina kaplamaları, çift kaplamalı florokarbon kaplamalar ve gıda sınıfı paslanmaz çelik güvenilir bina kaplamaları.Alüminyum bobin yapı kaplamasının amacı, katı hal sürekli kaplama oluşturmak için alüminyum bobin yüzeyindeki kaplamayı yapmak ve dekoratif sanatına, savunmacılığına ve benzersiz rolüne tam bir oyun vermektir.Alüminyum bobinler püskürtülür, yüzey tabakasındaki kaplamayı kaplar, sürekli bir kaplama üretir, sağlam yapışma, korozyon direnci ve erozyonun neden olduğu zararı önlemek veya hafifletmek için orta düzeyde izolasyon ve alüminyum bobin plakası üzerinde yükselir.

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Alüminyum Rulo Rulo Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 aluminumcoilroll.com . Her hakkı saklıdır.